bahçelievler diş implantı merkezi doktoru
Bahçelievler İmplant
27 Aralık 2016
başakşehir-implant-diş-yapan-doktor
Başakşehir İmplant
27 Aralık 2016
bakırköy vidalı diş doktoru

BAKIRKÖY İMPLANT DİŞ MERKEZİ

Sosyal hayatlarında her zaman ön planda olmak isteyen kişiler öncelikli olarak görünümlerine ve estetik hallerine önem vermek zorundadırlar. Bakırköy vidalı diş hastanesi yerine devlet doktoru tavsiye yapan birçok yol ve araç bizleri beklemektedir. Görünüş bakımından iyi durmak için gidebileceğimiz mağazaların yanı sıra diş ve ağız estetiğimiz için birçok ürün de karşımıza çıkmaktadır. Ağız bakım ürünlerinden yola çıkacak olursak bizlere en büyük katkısı sağlık ve de görünüştür. Kullanacağımız diş fırçaları, ağız bakım suları ya da diş macunlarıyla beraber dişlerimiz için sağlıklı olanı yapabilir, bununla beraber de diş ve diş eti rahatsızlıklarını engelleyebiliriz. Kendimizden de biliyoruz ki bir sosyal ortamda karşımızdaki kişilerin öncelikli olarak yüzüne bakar ve dişlerine dikkat ederiz. Yapılan anketlerden de öğrendiğimize göre dişleri beyaz ve bakımlı olan kişilerin başarılı ve de temiz insanlar olduğudur. Kişiler bu durumu algıladığında yani dişlerine gerçekten önem veren kişilerseniz size olan bakış açıları da değişecektir.

Bazı durumlarda ne kadar dikkat ederseniz edin, diş görünümünüzü değiştiremez ve de daha kötüye gider. Buradaki sorun ise genetik bulgulardır. Yani aileden gelen kötü bir genle beraber bu sorunları yaşıyorsunuz diyebiliriz. Böyle durumlarda bir diş hekimine başvurmanız sizin için başarılı olacaktır. Çünkü diş hekimlerinin ortaya koyduğu tedavi yöntemleriyle beraber birçok insanın sorunlarına etkili ve de kesin çözümler sunulmuştur. Bu durumlara bakacak olursak tedavi yöntemlerinin en eskisi ve halen kullanılanı diş protezleridir. Diş eksilmelerinden yola çıkılarak geliştirilen bu yöntem, bazı durumlarda yetersiz kalmış ve kişileri başka tedavi yöntemlerine yöneltmiştir. Burada ise karşımıza implant yani yapay diş kökü tedavisi çıkmaktadır. Ülkemizde birçok noktada bu tedavi yapılmakta ve yüksek başarı oranları elde edilmektedir. İstanbul çevresinde bu tedaviyle ilgili hizmetleri Bakırköy implant noktalarında bulabilirsiniz. Bu noktalara muaene için başvurabilir ve uzman hekimler tarafından muaene edilirsiniz. İstanbul ilimizde yer alan bu sağlık merkezi ulaşım bakımından da oldukça kolaydır. Yapılan muaeneler sonrasında sizlere uygun tedavi yöntemleri söylenir ve de tedavilerin işlenişi hakkında bilgiler verilir. Tedaviye başlanması ve de ilerlenebilmesi için en son karar her zaman sizindir.

Bakırköy implant noktalarında yapılan yapay diş kökü tedavisi sizin için uygun görülmüşse tedavinin işleyişi şu şekilde olacaktır. Öncelikle ağız ve çene bölgesinden bir ultrason grafisi çekilecek. Bunun ardından çene kemiğinizin yapısının incelenmesi gerekmektedir. Çene kemiğinize bu tedavide implant denilen vidalar yerleştirilecek ve bu vidaların bir hacmi var. Bundan dolayı çene kemiğinizin bu vidaları kaldıracak yapıda olması gerekmektedir. Eğer çekilen grafikler sonucunda olumsuz bir durum ortaya çıkmazsa, tedavinize hemen başlanacaktır. Çene kemiğinize damaktan küçük bir kesikle vidalar yerleştirilir ve muhtemelen 1 adet dikiş atılır. Bu işlemin ardından bir ay kadar beklemeniz gerekmektedir. Bunun nedeni çene kemiğinize yerleştirilen vidaların kemikleşme süresidir. Çene kemiğinize yerleştirilen implantların kemikleşmesinin ardından tedavinin sonuna gelinir ve bu implantlara protez dişler takılır. Böylece tedavi son bulur ve sizlerin ömür boyu kullanabileceğiniz estetik dişleriniz olur. Yeni dişlerinizin temel dişlerden görünüş ve işlev bakımından hiçbir farkı yoktur ve bu tedavideki başarı oranı yüzde yüze yakındır. Bakırköy implant merkezi noktalarında yaptırdığınız tedavilerde sizlere en uygun fiyat garantisi de verilmektedir. Bundan dolayı sağlıklı ve de estetik dişlere ulaşmak oldukça kolaydır. Eğer sizde bunun gibi sorunlar çekiyor ve de İstanbul bölgesinde yaşıyorsanız, kesinlikle bu sağlık merkezlerine gitmeyi ihmal etmemelisiniz. Yeni dişlerinizle beraber sosyal hayatınızda daha aktif olacak ve diş azalmalarından dolayı yaşadığınız öz güven kayıplarınız ortadan kalkacaktır.

Share Button

Bir önceki yazımız olan Bahçelievler İmplant başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.