başakşehir-implant-diş-yapan-doktor
Başakşehir İmplant
27 Aralık 2016
beşiktaş vidalı diş yapan hekim
Beşiktaş İmplant
27 Aralık 2016
bayrampaşada diş implantı yapan

– Bayrampaşa İmplant Diş Merkezi

Dişlerimiz, gün içerisinde tükettiğimiz besinlerin öğütülmesinde ana görevi üstlenirken bunun yanı sıra bizlerin görünüşlerine de büyük yönde katkı sağlamaktadır. Bayrampaşa diş implantı tedavisi yapan devlet doktorun tavsiye yerleri hastanesinde ki ortamlarda veya ikili ilişkilerde, insanların önce yüz sonra diş yapısına bakmamız da bunun en önemli örneğidir. Gün boyu tükettiğimiz besinleri öğüten dişlerimiz, gerekli olarak temizlenmediği zamanlarda diş aralarında biriken besin artıkları birçok sorunu da beraberinde getirir. Bunlardan en basiti plaklardır. Dişlerde renk bozulmaları ve yemek artıklarının birikmesiyle beraber hem görünüş olarak estetikten uzak bir diş dizisine sahip oluruz hem de biriken yemek artıklarından dolayı ağız ve nefesimizde önüne geçemeyeceğimiz düzeyde bir ağız kokusu meydana gelir. Bundan dolayı kişiler daha az konuşmaya veya daha az gülmeye çalışırlar. Bayrampaşa implant çalışanlarından yani kısacası dişlerde meydana gelene rahatsızlıklardan sonra insanların hem diş sağlığı hem de ruh sağlığı bozulur.

Plak oluşumunun engellenememesi sonrasında dişlerde meydana gelen çürükler ise bu durumu daha kötü boyutlara taşır ve diş çürüklerinin o ağrılı ve de sancılı günlerinin çözümü olarak o dişlerin çekilmesi gerekmektedir. Çekilen dişlerle beraber kişilerde diş ağrıları bir düzeyde geçebilir ama çekilen dişin yarattığı boşluklarda besin artıkları daha çok birikir ve diğer dişler boşluk olan kısma doğru çapraşıklaşma gösterir. Görüyoruz ki durum git gide ilerlemektedir. Azalan dişlerin yerini doldurmak ve daha büyük sağlık sorunları ortadan kaldırmak ise artık mümkündür. Eğer diş eksilmelerinden yakınıyor ve bu sorunun olası etkilerini ortadan kaldırmak istiyorsanız, Bayrampaşa implant diş merkezi noktalarına başvurmanız gerekmektedir. Bu sağlık noktalarında kişilerin azalan dişlerine etkili çözüm sunmak adına implant tedavisi yapılmaktadır. Bu tedaviye yapay diş kökü tedavisi ya da halk arasında vidalı diş denilebilmektedir. Başarı oranı neredeyse yüzde yüze yakın olan bu tedavi yönteminde eksilen dişlerinizin görsel ve işlevsel tüm sorunları birkaç ay içerisinde ortadan kaldırılır. Kişiler bu tedaviye tedavi süresinin biraz uzun olmasından dolayı her ne kadar ön yargıyla baksa da doktor görüşmeleri sonucunda başarı oranları görüldüğü zaman bu ön yargılar ortadan kalkmaktadır. Tedavi uygulanırken öncelikle doktorunuzun çene kemiğinizin boyutlarını öğrenmesi gerekmektedir. Çünkü bu tedavi uygulanırken çene kemiğinize vidalar yerleştirilir ve bu vidalara implant adı verilir. Bu vidalardan ismini alan tedavide, çene kemiğinin boyutlarını öğrenmek adına sizlerden ağız ve çene kısımlarını gösteren röntgenler çekilecek ve sonuçların olumlu çıkması halinde tedaviye en kısa sürede başlanacaktır. Farz edelim ki tedavi için uygun çene kemiği sizde yok. Bu durumda da çene kemiğinizi sağlamlaştırmaya yönelik bazı cerrahi uygulamalar yapılır ve tedavi için uygun çene kemiği sağlanmış olur.

Tedavinin ve sonuçlarının olumlu bir şekilde devam etmesi adına Bayrampaşa implant sizlere steril bir ortam ve uzman kadroyu sunmaktadır. Tedavi iki aşamadan oluşur ve ilk aşamasında çene kemiğinize diş implantı yerleştirilir. Bu vidaların yerleştirilmesinin ardından tedaviye 1 ve 3 ay arası süreyle ara verilir. Bunun nedeni çene kemiğinizin bu implantı sarması ve sağlamlaşmasıdır. Bu sürenin de tamamlanmasının ardından hastanın ömür boyu kullanabileceği, estetik ve de işlevsel dişleri bu implantlara tutturularak tedaviye son verilir. Bayrampaşa diş implantı noktalarına baş vurmanızın ardından güler yüzlü doktor ve çalışma arkadaşı sizi karşılayacak, sizlere en uygun ücret garantisini de verecektir. Tedavinin bitiminin ardından da sahip olduğunuz yeni dişlerle beraber harika bir görünüme sahip olacaksınız. Gülüşleriniz hiç olmadığı kadar içten olurken aynanın karşısına geçtiğinizde bambaşka bir siz göreceksiniz. Zorlu ve uzun süreli bir tedavi olmasına rağmen doktorunuz bu süreci kısaltmak adına her tavsiyeyi size yapacaktır.

Share Button

Bir önceki yazımız olan Başakşehir İmplant başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.