ucuz protez diş
Ucuz Protez Diş
28 Aralık 2016
implant kimlere yapılır
İmplant Diş Kimlere Yapılır
28 Aralık 2016
fatih implant diş hastanesi

Fatih İmplant Diş Merkezi – 0212 288 23 24

Hayatımızı sürdürebilmek için vücudumuzun gerekli besin kaynaklarını alması gerekmektedir. Fatih diş implantı tedavisi yapan devlet doktorun tavsiye hastanesi yerleri içinde ki besinlerin ise öğütülmesi çok mühim bir konu olurken dişlerimiz tüm bu işlemi yapmaya hazırdır. Sağlıklı dişlere sahip olmak için sadece dişlerinizi fırçalamanız yeterli olmaz. Yediğimiz şekerler ya çikolatalar zamanla diş kaybına yol açabilir. Diş sağlığınıza dikkat etmeniz gerekirken yapmanız gereken kayıplara yol açmamaktır. Eğer dişinjz çürümüş olur geri dönülmez bir yola girdiğiniz de yapmanız gereken kontrolleri aksatmamanızdır. Kaybettiğiniz dişinizi implant merkezi ile yeniden eski halindeki gücüne dönüştürebilir işlevini kazandırabilirsiniz. Tüm bu aşamalardan geçmenin yolu canınızı sıkmasın. İmplant tedavisi 3 ile 6 ay arası uzun bir zaman aralığı sürecinde gerçekleşmiş olup en sağlıklı ve verimli sonuçlara ulaştığınızı görebileceksiniz.

İmplantlar çene kemiğine özel olarak işlemden geçirilip hücreleri çene kemiğine uygun bir hal de birbirine bağlanır. Hijyenik bir şekilde yapılması ön görülürken fatih implant diş merkezi doktoru bu işlemi en temiz şekilde sizlerin karşısına çıkarak hizmet vermektedir. Her gidişiniz de yarım saat sürmeyecek uygulamalarla acısını asla hissetmeyeceksiniz. Lokal anesteziyi dozunda kullanarak hissinizi işlem yapıldığı sıra da kullanamayacak diş koltuğundan mutlu bir şekilde ayağa kalkacaksınız. Ağız yapınız bozulmadan en dikkatli şekilde kurumda yapılan uygulamayla gülüşlerinizi özgürce gerçekleştireceksiniz. Hastaya uygulanan implant tedavisinde kemik kaybı da önlenmiş olur. Fatih implant merkezi kurumun da hastaya uygulanan tedavi sayesinde dişin çekildiği bölge de kesinlikle önceki haline göre daha estetik bir görünüme sahip olacaktır. Fatih implant diş doktoru olan merkezine geldikten sonra dişinizdeki değişimi gün geçtikçe gözlemleyeceksiniz. Yediğiniz besinleri ezmekte güçlük çekmeyecek ve implantınız hiç bir şekilde zarar görmeyecektir. Hastanın belirli bir rahatsızlığı varsa diş merkezinizde l detaylı bir şekilde açıklama yaparak anlatıp uygun bir karara varılması gerekmektedir. İmplant tedavisinde yeterli miktarda kemik dokusu görülmezse implant tedaviniz yapılamaz. Yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız implant tedavisini dişlerinize uygulayarak kendinize olan öz güveninizi dişlerinizle sağlayabilirsiniz. Korkularınız olmadan gülümseyecek aynalara bakmaktan çekinmeyeceksiniz. Diş merkezine olan minnet etmeniz gerektiğini işlem tamamlandığında fark edeceksiniz. Ağız kokusundan kurtulacak böyle bir sorunla implant tedavisi uygulandıktan sonra da karşılaşmayacaksınız.

Her ne kadar zorlu ve uzun süreli bir tedavi yöntemi olsada tedavinin sonucunda alınan başarılar tüm zorlukları unutturmaktadır. Çene kemiğine yerleştirilen bu vidaların ardından hastalarda bazı ön yargılar oluşmaktadır. Bunlardan birincisi implantların yerleştirilmesinin hemen ardından meydana gelmektedir. İlk gün meydana gelen küçük şiddetli ağrılar hastalarda korkuya ve paniğe neden olmaktadır. Ama herhangi bir kötü durum söz konusu değildir. Bu uyum süresinin belirtisidir. Bunun ardından implantların takılmasıyla kişiler implantın bulunduğu bölgeden yemekleri çiğnememeye ya da zarar görecek korkusuyla o bölgeleri fırçalamamaktadırlar. Bu tamamen yanlıştır. Normal hayata devam edilmeli ve diş bakımlarına da ara verilmeden yapılması gerekmektedir. Sadece implantların takıldığı ilk günlerde kişilerin sert cisimleri ısırmaktan kaçınmaları gerekmektedir. Diğer bir ön yargı ise tedavi masraflarıdır. Çok masraflı olduğunu düşünen hastalara karşı Fatih implant diş merkezleri sizler için en uygun fiyatlarla destek olmaktan çekinmemektedir. Hem sağlıklı dişlere sahip olacak hem de ödemedeki kolaylığı yaşayacaksınız.

Ana dişlerinizden hiç bir farkı bulunmayan yeni dişleriniz, diğer dişlerle fonksiyon olarak aynı ve şekil olarak da farksız olacak. Siz söylemediğiniz taktirde etrafınızda bulunan kimse dişlerinizin protez ya da implant yöntemiyle sahip olduğunuzu fark etmeyecek. Yeni dişlerinizle beraber de hiç olmadığınız kadar kendinize güvenecek ve gülmekten asla çekinmeyeceksiniz. Sağlıklı ve inci gibi dişlere sahip olmak işte bu kadar kolaydır sadece kendinizi ihmal etmemeli ve sorunlar ilerlemeden doktorunuza başvurmalısınız.

Share Button

Bir önceki yazımız olan Eyüp İmplant başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.