sarıyerde diş implant yapan doktorlar
Sarıyer İmplant
28 Aralık 2016
sultanbeylide implant diş yapan hastane
Sultanbeyli İmplant
28 Aralık 2016
silivri implant diş yapan yeri

silivri implant diş yapan yeri

Silivri İmplant Diş Yapan Doktorlar

Toplumsal olarak her geçen gün bilinçli bireylerle karşılaşmaktayız. Silivri hastanesi implant diş yapan doktor tavsiye yerleri ne yazık ki bu bilinç genelde toplumsal olaylara karşı olmakta ve insanların sağlıklarına yönelik bilinçli halleri hep ikinci aşamada kalmaktadır. Etrafta sigara içen insanların sayısının arttığını görmek, buna en güzel örnek olacaktır. Çünkü sigaralar ciğerlere zarar vermesinin yanı sıra ağız yolundan solunduğu için dişlere de büyük zararlar vermektedir. Zifirin etkisiyle beraber sararan, bu sararmaların önlenememesi halinde de bu renk daha da koyulaşarak siyah bir birikintiye dönüşecektir. Sigara kullanıma ek olarak kişilerin dişlerini fırçalamamasıyla beraber diş aralarında biriken besin artıkları insanların ağızlarında istenmeyen ve önlenemeyen bir şekilde koku ortaya koyacaktır. Biriken tüm bu besin ve zifir artıkları zamanla dişleri çürütecek ve insanlarımız zaman zaman diş kayıplarıyla karşılaşacaktır. Bu durumdan sonra dişlere verilen önem ise beraberinde gelecek olan sorunlara son veremeyecektir. Çünkü artık son evreye gelinmiştir ve tıbbi yardım alınmalıdır.

Diş eksilmelerini ve bu eksilmelerinin olası sorunlarını çözümlemek için tıp camiası tarafından birçok metod geliştirilmiştir. Bunlardan en eskisi klasik diş protezleridir. Kişilerin eksilen dişlerinin yerine aynı renkte ve şekilde dişlerin yapıltırılmasıyla uygulanan bu yöntem artık çok tercih edilmemektedir. Çünkü kişilerin yemek yerken ya da sakız çiğnerken bu dişleri çoğu zaman sökülmekteydi. Bunu ortadan kaldırmak isteyen diş hekimleri çağın buluşu olarak nitelendirilen implantı ortaya koymuştur. Bu tedavide hastaların çene kemiklerine implant adı verilen vidalar yerleştirilir ve bu vidalara da hastanın diğer dişleriyle uyumlu fonksiyonel yeni diş protezleri tutturulur. Bu yeni dişler oldukça kullanışlı ve orjinallerinden farksızdır. Yaklaşık olarak üç ya da dört aylık bir süreyi kapsayan bu tedavi yönteminde, tedavinin sonuçlanmasının ardından elde edilen başarı oranı yüzde yüze yakındır. Tamamen ithal ürünler kullanılarak uygulanan bu tedavi yönteminde, çene kemiğine yerleştirilen implantlar içerik olarak titanyumdan faydalanılarak yapılmaktadır. Çünkü titanyum tıp dünyasında bir çok yerde kullanılmakta ve vücut tarafından en kolay kabul edilen malzemelerden bir tanesidir. Ülkemizde bu tedavi yönteminin yapıldığı birçok sağlık kuruluşuna rastlayabiliriz. İstanbul bölgesinde daha fazla yer alan implant merkezlerinden biriside Silivri implant merkezidir.

Diş eksilmelerinizden kurtulmak ve daha estetik bir görünüşe sahip olmak adına bu implant noktalarına başvurmanız sizin için çok faydalı oalcaktır. Her ne kadar uzun bir süreyi kapsayan tedavi olsa da tedavi sonrasında insanların sahip oldukları yeni dişler, onlara güç verecek nitelikte bir görünüşe sahiptir. Bunun yanı sıra bu tedavideki başarı oranı da umut verici niteliktedir. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanmayan bu tedavi yöntemi kişilerin kendi imkanlarıyla yaptırması gereken bir tedavi yöntemidir. Bunun bilincinde olan Silivri implant diş kliniği, kişilerin maddi olanaksızlıktan dolayı sağlıklarını ihmal etmemeleri için onlara en uygun fiyat seçeneklerini sunmakta ve bunun yanı sıra taksitli ödeme kolaylığıyla onlara yardım etmektedir. Tedavi süresi boyunca diş hekimleri sizlere bazı tavsiyelerde bulunacaktır. Bu tavsiyelere kulak vermeli ve kayıtsız, şartsız bu önerileri yerine getirmelisiniz. Ayrıca tedavi süresi boyunca dişlerinize yapmanız gereken tüm bakımları harfiyen yerine getirmelisiniz. Çünkü bu tedavi sırasında karşınıza gelebilecek yeni bir diş ya da diş eti rahatsızlığı, tedavinin gidişatını olumsuz etkileyecek ve tedavideki başarı oranını da olumsuz yönde etkileyecektir. İstanbul Silivri ilçesinde yaşayıp, diş kayıpları yaşayan kişilere bu denli ve kaliteli hizmet sunan Silivri implant diş merkezleri, tüm illerden ve ülkelerden hasta kabullerini yapmaktadır ve onlarla baştan tedavinin sonuna kadar ilgilenerek başarı oranını yükseltmektedir.

Share Button

Bir önceki yazımız olan Sarıyer İmplant başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.